Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Korfantowie Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Korfantowie

Dominacja zawodników z Korfantowa

Utworzono dnia 21.11.2017
Czcionka:

W Komprachcicach 12 listopada 2017 r., na dystansie 10 km odbył się kolejny bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wśród 250 zawodników zgłoszonych do zawodów byli również zawodnicy klubu LUKS MGOKSiR Korfantów, którzy zwyciężyli zarówno w klasyfikacji pań, jak i panów. Jako pierwszy linię mety w czasie 34.12 minął nasz średniodystansowiec Marcel Chodyra, a tuż za nim Paweł Krawczuk (obaj są jeszcze juniorami). Na miejscu trzecim finiszował zawodnik z Opola Daniel Sobczak. Wśród pań bezkonkurencyjna okazała się Barbara Niewiedział, która o 3 minuty wyprzedziła drugą na mecie Martynę Kantor z Krakowa i o 5 minut Magdalenę Chruszcz z Opola. Na miejscu 12. bieg ukończył kolejny nasz junior Dawid Plata, a na 20 Jakub Pierzyna. Gratulujemy.